•    
    • تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
     تعداد بازدید: 314
     نشست خبری مدیرعامل ساختمانی گسترش و نوسازی صنایع ایرانیان مانا با اصحاب رسانه
     نشست خبری مدیرعامل ساختمانی گسترش و نوسازی صنایع ایرانیان مانا با اصحاب رسانه در مورخ 97/2/30 در محل دفتر مرکزی شرکت

     در تاریخ 97/02/30 نشست خبری مدیرعامل با اصحاب رسانه برگزار شد، در این نشست که در دفتر مرکزی شرکت مانا برگزار گردید، مهندس بیژن سرانجام، مدیرعامل شرکت ساختمانی مانا به تشریح عملکرد این شرکت و دستاوردهای بدست آمده در هشت سال اخیر و پس از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی پرداخت.

     طبق گزارش ارائه شده شرکت مانا از سال 1389 تاکنون باعقد 27 فقره قرارداد به ارزش 25110 میلیارد ریال در حوزه های ساختمانی و صنعتی موفق به تحویل 13 پروژه به ارزش 9210 میلیارد ریال شده و از باقیماند پروژه های در دست اجرای خود، تعداد 9 پروژه به ارزش 5120 میلیارد ریال نیز در سال جاری تکمیل و تحویل خواهد شد.

     ایشان ضمن تشریح پروژه صحن حضرت فاطمه الزهرا(س) مربوط به توسعه بارگاه امام علی (ع) آنرا به عنوان شروع موفق شرکت ساختمانی مانا برای حضور در بازارهای کشورهای همسایه عنوان کرد و اشاره نمود که هم اکنون در کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای آسیای میانه در حال مذاکره برای عقد قراردادهای جدید میباشد.

     براساس اظهارات مدیرعامل شرکت ساختمانی مانا، پیش بینی می شود که این شرکت تا پایان سال 98 موفق به عقد قراردادهایی به ارزش بیش از 40000میلیارد ریال در حوزه های بیمارستان سازی، راه آهن و صنعت گرددکه نشان از جایگاه ویژه شرکت ساختمانی مانا در صنعت پیمانکاری ایران و منطقه دارد.

     در پایان ایشان یادآوری نمودند که حضور موفق شرکت ساختمانی مانا در عرصه های یاد شده به منظور کمک و همراهی برای توسعه پایدار و حفظ استقلال سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و مقابله موثر با اثرات تحریمی ظالمانه بر علیه کشور صورت می گیرد.

     شایان ذکر است که شرکت ساختمانی مانا زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی میدکو و در مجموعه شرکتهای گروه مالی بانک پاسارگاد است که تلاش دارد با حضور در پروژه های زیربنایی اهداف بلند مدت میدکو و بانک پاسارگاد را تحقق بخشد.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: