•    
    • بنر صفحات داخلی مانا
    • پیام مدیر عامل

     شرکت ساختمانی گسترش ونوسازی صنایع ایرانیان (مانا) در طول 4 دهه فعالیت گسترده و مؤثر توانسته است خود را در جمع شرکت های برتر ساختمانی ایران قرار دهد. در حال حاضر نیز با امضاء قراردادهایی به ارزش 420 میلیون دلار در حال اجرای پروژههایی نظیر کارخانه فولاد بوتیای کرمان به ظرفیت 5/1 میلیون تن در سال ، کارخانه کک سازی زرند کرمان به ظرفیت 800 هزار تن در سال و کارخانه تولید کنسانتره جلال آباد به ظرفیت 2 میلیون تن در سال می باشد
     رسیدن به این درجه از افتخار حاصل تلاش ، صمیمیت و همدلی کلیه مدیران ، مهندسان ، کارکنان و کارگران شرکت در بیش از 5 پروژه تمام شده و یا درحال اجرا می باشد که توانسته اند سرمایه های شرکت از جمله 250 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین را به شکل مطلوبی ، نگهداری و راهبری نمایند.
     بطور قطع مدیران مانا با نگرشی حرفه ای به آینده در صدد توسعه کمی و کیفی فعالیت های شرکت می باشند ، به همین منظور موفق به اخذ تقدیرنامه سه ستاره تعالی سازمانی (EFQM)شده و امید است که در این راه مدارج ترقی را طی نمایند.
     شرکت مانا در طول مدت فعالیت خود توانسته اعتماد کارفرمایان مختلف در بخش های خصوصی و دولتی را نسبت به انجام کارهای اجرایی در طول زمان تعیین شده در قرارداد و با کیفیت مورد تأیید سازمانهای بازرسی ، جلب نماید.
     در چشم انداز فعالیتهای آتی شرکت مانا ، حضور در بازارهای فرامرزی و ایجاد شعب خارج از کشور جایگاه خاصی دارد که امید میرود بزرودی موفق به انجام آن گردد.

     تلاش ما کسب اعتماد مشتریان است

     توسعه شرکت منوط به خوب کارکردن می باشد

     مرتضی حقیقت